جمعه 11 مهر 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی رسانه رقبای تازه نفس

 
 

چهارشنبه 27 آذر 1398

رقبای تازه نفس

 
 

هموطن سلام-رسانه ها با تحولاتي كه در جنبه هاي مختلف از بعد فن آوري تجهيزاتي و حجم و روش داشته اند بدون در نظر گرفتن مرزهاي جغرافيايي عقيدتي و فرهنگي امكان حضور را در همه نقاط جغرافيايي پيدا كرده اند.

هموطن سلام-سپیده نیکان- رسانه ها با تحولاتي كه در جنبه هاي مختلف از بعد فن آوري تجهيزاتي و حجم و روش داشته اند بدون در نظر گرفتن مرزهاي جغرافيايي عقيدتي و فرهنگي امكان حضور را در همه نقاط جغرافيايي پيدا كرده اند.
وب با ایجاد جنبشی جدید سعی کرد دنیا را از روی کاغذهای مکتوب به کاغذهای دیجیتالی بکشاند. در این فضا افراد و شرکت ها تلاش می كنند محتوای کاغذی خود را به محتوای دیجیتالی تبدیل کنند.
این فرآیند پرسرعت سبب شد کاربران امکان دسترسی به انبوهی از اطلاعات را داشته باشند و نتیجه آن میلیون ها صفحه حاوی اطلاعات مختلف بود که امروز در دسترس همگان قرار می گیرد و اهمیت آن به جایی رسیده است که برخی ها می گویند: «چیزی که در اینترنت نیست، وجود ندارد».
هم اكنون شاهد ظهور نسلی هستیم که به خواندن روزنامه‌های چاپی عادت ندارند و چندان با آنها آشنا نیستند.جوانان نيز صرفا با جهان آنلاین و دیجیتال سروکار دارند و اخبار را از روی صفحه کامپیوتر یا وسایل الکترونیک سیار دریافت می‌کنند. در همين حال روزهایی که طی آن یک غول رسانه‌ای می‌توانست کنترل علائق مردم در حوزه تفریح و سرگرمی را در دست بگیرد سپری شد و این روزها رقابت شدیدی بر سر کنترل اوقات فراغت مردم توسط کهکشانی از رسانه‌های دیجیتال در جریان است.
تلویزیون دیگر یک ابزار رسانه‌ای صرفا منفعل تلقی نمی‌شود و با تحولات فراوانی گام به عصر دیجیتال نهاده است. امروزه بینندگان می‌توانند کنترل بیشتری بر تلویزیون داشته باشند و محتویات مورد علاقه‌شان را خودشان انتخاب کنند.
در جهان مدرن امروز تلویزیون‌های ماهواره‌ای، شبکه‌های کابلی و کانال‌های تعاملی بازی گزینه‌های متعددی را فرا روی بینندگان نهاده‌اند.
تداوم این وضعیت موجب شده تا نحوه تعامل مردم با تلویزیون از پایه عوض شود. این بدان معناست که تهیه‌کنندگان تلویزیونی نباید صرفا دست به تولید یک برنامه برای پخش بزنند.
آنها به جای این کار باید به این مسئله فکر کنند که چگونه محتویات تولید شده شان را برای کاربران تلویزیون‌های دیجیتال، تلفن‌های همراه و کاربران وب قابل استفاده کنند.همزمان با تغییر و تحول شگرف در ابزارهای تفریحی رسانه‌ای همانطور كه نمونه هايي از آن را برشمرديم، روش‌های جلب نظر مخاطب نیز پیچیده‌تر شده. مخصوصا که تلویزیون رقبای قدرتمند و تازه‌ای پیدا کرده است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت جهانی طلا با تضعیف دلار یک درصد جهش کرد
:: فناوری اطلاعات ::
کاهش فروش آیفون تحت تاثیر ممنوعیت وی‌چت
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
آیا موفقیت‌های الناز شاکردوست تکرار می‌شود?
:: حوادث ::
راز جنایت دختر 20 ساله در عمق چاه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار