شنبه 4 بهمن 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی دانش و فناوری زنگ درب تصویری که متناسب با دوران کرونا ساخته شده است

 
 

سه شنبه 23 دي 1399

زنگ درب تصویری که متناسب با دوران کرونا ساخته شده است

 
 

نمایشگاه CES ۲۰۲۱ میزبان یک اختراع جدید متناسب با دوران کرونا است که یک زنگ درب تصویری و بدون نیاز به لمس است که با ایستادن نزدیک آن، زنگ به صدا در می‌آید.

از زمان آغاز شیوع بیماری همه‌گیر کووید-۱۹، بسیاری از افراد برای تهیه غذا و سایر اقلام ضروری به خدمات سفارش غیرحضوری و تحویل درب منزل روی آورده‌اند. اگر صاحب یک زنگ درب تصویری یا ویدیویی هستید، این بدان معناست که احتمالاً در این دوران شیوع کرونا کاربرد زیادی برایتان پیدا کرده و حالا به کانون گرم اجتماع میکروب‌ها و ویروس‌ها تبدیل شده است. بنابراین یک شرکت لازم دید که راه حلی برای این مشکل پیدا کند.
شرکت "Alarm.com" امروز زنگ تصویری جدیدی را در نمایشگاه CES ۲۰۲۱ معرفی کرد. این شرکت ادعا می‌کند این زنگ تصویری اولین زنگ تصویری تجاری است که می‌توان آن را بدون لمس استفاده کرد.
اگر به دیدار شخصی می‌روید که صاحب این زنگ موسوم به "Doorbell Video Touchless" است، برای زنگ زدن تنها کاری که باید انجام دهید این است که در یک فاصله مشخص از زنگ که توسط صاحب‌خانه تعریف شده است، قرار بگیرید که در بیشتر موارد، این به معنای ایستادن روی پادری است.
این زنگ تصویری دارای نرم افزاری است که شرکت سازنده ادعا می‌کند می‌تواند به سرعت و با دقت تشخیص دهد که یک نفر جلوی درب ایستاده است.
این زنگ دارای نوشته‌ای روی خود است که به بازدیدکنندگان می‌گوید که نیازی به لمس دستگاه ندارند، اما "Alarm.com" و شرکای آن یک پادری جداگانه نیز به فروش می‌رسانند که دارای دستورالعمل‌های قابل مشاهده بیشتری در مورد محل استقرار و نحوه استفاده دستگاه است. در هر صورت نیازی نیست که بازدیدکننده دستگاه را لمس کند و همچنین برای صاحب‌خانه نیازی به بیرون آمدن و ضد عفونی کردن زنگ درب نیست.
این زنگ تصویری البته غیر از قابلیت عدم نیاز به لمس، تمام ویژگی‌هایی را که از یک زنگ هوشمند انتظار می‌رود، دارد. این زنگ دارای یک دوربین داخلی با دید گسترده ۱۵۰ درجه است و فیلم‌هایی را با کیفیت Full HD با پشتیبانی از HDR ضبط می‌کند. همچنین دارای امکان دید در شب مادون قرمز برای زمانی است که فردی در شب به درب منزل می‌آید.
همچنین امکان مکالمه صوتی دو طرفه به شما امکان می‌دهد حتی وقتی در خانه نیستید با بازدیدکنندگان صحبت کنید و از طریق یک برنامه تلفن همراه و وب‌سایت Alarm.com می‌توانید به تصاویر زنده و ضبط شده دسترسی پیدا کنید.
این زنگ همچنین دارای یک بخاری داخلی برای عملکرد مطلوب در ماه‌های سرد زمستان است.
قیمت این زنگ هوشمند ۲۰۰ دلار تعیین شده است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی دی؛ امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
آمازون برای تحویل سریعتر کالا هواپیما خرید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
در انتظار یک پرسپولیس متحول‌ شده در دربی
:: فرهنگ و هنر ::
جراحی سخت نفیسه روشن
:: حوادث ::
تبرئه از قتل مادر پس از نبش قبر

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار