دوشنبه 5 آبان 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات اجرای نرم‌افزارهای اندروید روی کامپیوترهای خانگی برای همراه‌های هوشمند برگزیده

 
 

شنبه 5 مهر 1399

اجرای نرم‌افزارهای اندروید روی کامپیوترهای خانگی برای همراه‌های هوشمند برگزیده

 
 

وقتی که در ماه اوت گذشته شرکت سامسونگ در رخداد خبری خود اعلام کرد که اخبار جدیدی درباره محصولات خود دارد، اطلاعاتی جدید درباره همکاری خود با مایکروسافت را نیز منتشر کرد و به این ترتیب به نظر می‌رسد که با افزایش این همکاری شاهد حجم جدیدی از ارتباط بین اندروید و ویندوز خواهیم بود.

وقتی که در ماه اوت گذشته، شرکت سامسونگ در رخداد خبری خود اعلام کرد که اخبار جدیدی در باره محصولات خود دارد، اطلاعاتی جدید درباره همکاری خود با مایکروسافت را نیز منتشر کرد و به این ترتیب به نظر می‌رسد که با افزایش این همکاری شاهد حجم جدیدی از ارتباط بین دو سیستم عامل اندروید و ویندوز خواهیم بود.
بر اساس این مشارکت بین مایکروسافت و سامسونگ شاهد این اتفاق خواهیم بود که نرم‌افزارهای اندرویدی دستگاه‌های سامسونگ، بر روی دستگاه‌های ویندوزی قابل استفاده خواهند بود.
بر اساس این اطلاعات، از این پس تعدادی از دستگاه‌های منتخب شرکت سامسونگ می‌توانند نرم‌افزارهای اندرویدی خود را با دستگاه‌های میزبان ویندوز 10 شرکت مایکروسافت به اشتراک بگذارد.
بدین ترتیب، این قابلیت موجب می‌شود که دستگاه‌های میزبان بتوانند تصویر نمایشگر خود را به دستگاه ویندوزی انتقال بدهند و کاربر رسما بتواند با استفاده از این کار، اپلیکیشن‌های اندرویدی خود را روی کامپیوتر خانگی نیز در اختیار داشته باشند.
نکته مهم این است که در حال حاضر، همه تلفن‌های همراه سامسونگ از این قابلیت پشتیبانی نخواهند کرد و به همین دلیل نیز لیستی از همراه‌های میزبان این سیستم به کاربران معرفی شده است.
قدیمی‌ترین تلفن‌های همراه موجود در این لیست در سال 2018 میلادی عرضه شده است و به همین دلیل نیز نباید انتظار داشت که تعداد دستگاه‌های زیادی در این لیست قابل مشاهده باشند، ولی ممکن است در آینده این قابلیت برای دستگاه‌های بیشتری نیز عرضه شوند.
بنظر کارشناسان، این کار ممکن است به زودی موجب شود که کاربران دستگاه‌های ویندوزی از سایر شرکت‌های تولیدکننده تلفن همراه نیز انتظار داشته باشند تا قابلیتی مشابه را برای تلفن‌های همراه هوشمند خود عرضه کنند، هر چند البته اجرای این قابلیت چندان ساده نخواهد بود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
اولین واحدهای مسکن ملی افتتاح شد
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم کراپ عکس توییتر اصلاح شد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
AFC آل کثیر را 6 ماه محروم کرد/ نقره‌داغ شدن پرسپولیس در آستانه دیدار
:: فرهنگ و هنر ::
آیا موفقیت‌های الناز شاکردوست تکرار می‌شود?
:: حوادث ::
راز جنایت دختر 20 ساله در عمق چاه

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار