سه شنبه 30 دي 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی ورزشی شاه‌علیدوست: نمی‌خواهیم فوتبال تعطیل شود

 
 

دوشنبه 19 خرداد 1399

شاه‌علیدوست: نمی‌خواهیم فوتبال تعطیل شود

 
 

کاپیتان تیم فوتبال سایپا می‌گوید تیمش پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت کرده است.

روزبه شاه‌علیدوست درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال سایپا اظهار کرد: بعد از این که تست‌های مربوط به کرونا را دادیم، تمرینات خودمان را پیگیری کردیم و چند روزی هم در کردان اردویی برگزار کردیم و در این مدت یک دیدار تدارکاتی با پرسپولیس برگزار کردیم و الان وضعیت خوبی داریم. در دوران تعطیلات تمریناتی به صورت اختصاصی در منزل داشتیم اما همه می‌دانند که تمرینات گروهی شرایط متفاوتی دارد.
او درباره مثبت شدن تست کرونای یکی از بازیکنان این تیم هم گفت: زمانی که تست دادیم هنوز به صورت گروهی تمرینی برگزار نکرده بودیم. وقتی تست یکی از بازیکنان مثبت شد، آن فرد از تیم جدا شد و افرادی که با او در ارتباط بودند نیز چند روزی به تمرین نیامدند وچند روز بعد مجدد تست دادند و وقتی جواب تست منفی شد، به تمرین آمدند.
شاه‌علیدوست درباره شروع لیگ برتر هم گفت: ما به عنوان فوتبالیست اگر حرفی می‌زنیم نمی‌خواهیم خودمان را از جامعه جدا کنیم. پدرمن کارمند است و ما به خوبی می‌دانیم همه در خطر هستند. با این حال نظر من این بود در برخی شغل‌ها می‌توان با استفاده از ابزاری مثل ماسک، خطر را کم‌تر کرد اما در فوتبال نه می‌توان از ماسک استفاده کرد و نه ‌امکان اجرای فاصله فیزیکی وجود دارد. وقتی تیم حریف کرنر می‌زند هیچ فوتبالیستی نمی‌تواند فاصله فیزیکی را رعایت کند. البته شغل ما فوتبال است و دوست نداریم فوتبال تعطیل بشود. ما می‌گوییم تصمیمی گرفته شود که هم کسی متضرر نشود و هم خانواده ما در خطر نباشند. من به عنوان بازیکن نگران خودم نیستم؛ اما نگران سلامتی خانواده هستم.
وی درباره پروتکل‌های بهداشتی فوتبال هم گفت: تیم ما تا به حال پروتکل‌های بهداشتی را اجرایی کرده است و در این چند روزی دوبار تست کرونا داده‌ایم. البته این که گفته می‌شود بازیکنان در پرواز با فاصله بنشیند، فکر می‌کنم هزینه‌های باشگاه را زیاد می‌کند. البته نکته‌ای هم وجود دارد. یکی از بازی‌های ما باید در اهواز برگزار شود و می‌گویند وضعیت این شهر قرمز است. اگر قرار باشد در این شهربازی نکنیم حق میزبانی فولاد را گرفته‌ایم. به نظرم باید در این زمینه تصمیم خوبی اتخاذ شود.
کاپیتان تیم فوتبال سایپا در پایان گفت: تیم ما جوان است و تا به حال هم عملکرد خوبی داشته است. ابراهیم صادقی هم شجاعت به خرج داده در این شرایط مسوولیت پذیرفت و تیم جوانی برای امسال آماده کرد. ما جوانان خوبی داریم که در تیم ملی امید هستند. ما یکی از تیم‌هایی هستیم از نظر داوری متضرر شدیم البته خودمان هم اشتباهاتی داشتیم. باید سعی کنیم در بازی‌های آینده نتایج مطلوب را بگیریم و شرایط خوبی در جدول داشته باشیم.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی دی؛ امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
آمازون برای تحویل سریعتر کالا هواپیما خرید
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
در انتظار یک پرسپولیس متحول‌ شده در دربی
:: فرهنگ و هنر ::
جراحی سخت نفیسه روشن
:: حوادث ::
تبرئه از قتل مادر پس از نبش قبر

يادداشت
:: ورزش ::
کفاشیان: همکاری با کی‌روش را ادامه می‌دهیم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار