جمعه 20 تير 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی سياسی ناوشکن های نیروی دریایی به موشک های عمود پرتاب مجهز می شوند

 
 

چهارشنبه 6 آذر 1398

ناوشکن های نیروی دریایی به موشک های عمود پرتاب مجهز می شوند

 
 

فرمانده نیروی دریایی ارتش اعلام کرد که تمام ناوشکن های این نیرو به موشک های عمود پرتاب مجهز می شوند.

امیر حسین خانزادی در نشست خبری به مناسبت فرارسیدن روز نیروی دریایی ارتش طی سخنانی با یادآوری تلاش‌های نداجا در طول هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: نیروی دریایی از سال ۸۸ ناوگان خود را متوجه دریاهای شرق کرد تا وسعت عملیات خود را افزایش دهد و به نیروی دریایی آبهای آزاد بدل شود تا در منطقه تنگه باب‌المندب حضور یابد و ۶۴ ناوگروه نیروی دریایی تاکنون در نقاط مختلف خلیج عدن و تنگه باب‌المندب حضور داشته اند. وی افزود: با توجه به شرایط جدیدی که در دریای سرخ و کانال سوئز وجود دارد برای اسکورت چند کشتی و نفتکش در این منطقه هم حضور داریم و تا زمانی که امنیت آنها حفظ شود در این منطقه حضور خواهیم داشت.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه ناوشکن دماوند تا پایان سال به ناوگان نیروی دریایی اضافه می شود، گفت: همزمان با ساخت ناوشکن موج دو ، ساخت ناوشکن موج سه هم در حال انجام است و عملیات ساخت موج پنج که ناوشکن سهند باشد در سال گذشته انجام شد و برای ماموریت اقیانوسی بلندمدتی خود را آماده می‌کند. خانزادی تاکید کرد: همچنین عملیاتی کردن ساخت ناوشکن‌ موج چهار به نام تفتان هم در حال انجام است و تا پایان سال ۹۹ به ناوگان ما خواهد پیوست.
وی با اشاره به ساخت زیردریایی های بومی و اضافه کردن اژدرها به آن، اظهار کرد: امروز در مأموریت های دریایی از زیردریایی فاتح که از سال گذشته به ناوگان ما پیوسته است هم استفاده می‌کنیم و در ساخت موشک های پروژه جاسک ۲ که در پرتاب های زیر سطح دریابه کار گرفته می‌شود به مرحله ای رسیدیم که این موشک قادر است از زیر سطح دریا اهداف را مورد اصابت قرار دهد.
خانزادی با بیان اینکه همه ناوشکن های نداجا به موشک های عمود پرتاب مجهز می شوند، اعلام کرد: این موشک ها حتی توانایی انهدام موشک های کروز را هم دارند.
وی با اشاره به روند پیشرفت ساخت ناوشکن سنگین از پروژه نگین و آغاز آن از سال ۹۹، گفت: نسل جدیدی از زیردریایی فاتح نیز با رانش ویژه ساخته می شود که پنهانکاری آن را بالاتر می برد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
دلایل افزایش قیمت اوراق مسکن
:: فناوری اطلاعات ::
تلویزیون جدید شیائومی با قابلیت دالبی اتمز
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همبازی محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه ۲ یا گیسو مشخص شد
:: حوادث ::
دختر جوان؛ قربانی هوس‌های شوم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار