چهارشنبه 26 تير 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی عضو کمیسیون بهداشت مجلس: تولیدات ایرانی در حوزه HSE قابلیت ارائه در سطح جهانی را دارد

 
 

شنبه 15 دي 1397

عضو کمیسیون بهداشت مجلس: تولیدات ایرانی در حوزه HSE قابلیت ارائه در سطح جهانی را دارد

 
 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکثر محصولات و تکنولوژی های ارائه شده در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایمنی، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات (HSE) تولید متخصصان ایرانی است ، گفت: می توان با استفاده از این ظرفیت علاوه بر فراهم کردن امکانات کافی جهت ارائه خدمات در سطح کشور، عرضه محصولات را در سطح جهانی نیز شاهد باشیم.

به گزارش هموطن آنلاین به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی چهارمین نمایشگاه بین المللی ایمنی، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات، بهروز بنیادی تصریح کرد: آنچه امروز در این نمایشگاه شاهد آن هستیم توانمندی های مهندسین و متخصصین ایرانی در زمینه تولیدات است و بیانگر این است که در این زمینه گام های خوبی برداشته شده است و این تکنولوژی ها قابلیت جهانی شدن دارد.
وی بسیاری از وسایل و امکانات و تجهیزات در حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و مدیریت بحران ارائه شده در چهارمین نمایشگاه HSE را حاصل ذهن خلاق و ایده پرداز متخصصان ایرانی دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم مجلس شورای اسلامی نیز بتواند قدم های مناسب تری در راستای حمایت از این تولیدات بردارد.
این نماینده مجلس ابراز امیدواری کرد؛ با برگزاری نمایشگاه و نمایش توانمندی هایی تولیدکنندگان داخلی در سراسر کشور بتوانیم امکانات را در اختیار سازمان ها و نهاد های درگیر با حوزه های پیشگیری ، مدیریت بحران ، امداد و نجات و آتش نشانی قرار داده تا در صورت بروز بحران شاهد مشکلی از لحاظ تجهیزات و امکانات نباشیم. نماینده مردم شهرستان‌های کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس با بیان اینکه خدمت رسانی به برخی روستاها در زمان بحران به دلیل پراکندگی با تاخیر انجام می شود ،اذعان داشت: ممکن است شهرداری های ما خیلی از این تجهیزات و تکنولوژی ها را نداشته باشند یا تعداد پایگاه ها متناسب با جمعیت نباشد که در این زمینه باید همت والاتری داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: سازمان برنامه بودجه به عنوان متولی اصلی برنامه ریزی در کنار وزارتخانه ها باید چشم انداز مناسبی برای پنج سال آینده کشور در حوزهHSE ترسیم کند تا ایمنی هموطنان در مواقع بحران بیش از پیش تامین شود. به گفته بنیادی بحث سلامت یک مسئله بین بخشی است و تنها مربوط به کمیسیون بهداشت مجلس نمی شود و نقش مستقیم وزارت بهداشت نیز 20 درصد است و بقیه آن به سایر دستگاه ها باز می گردد، همه باید پای کار باشند تا دسترسی به امکانات و تجهیزات پیشرفته را در تمام کشور در دسترس ادارات و نهادهایی که در بحث پیشگیری کار می کنند برسانیم.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
بخشش مردی که همسر و فرزندش را کشت

يادداشت
:: اجتماعی ::
تهران آماده نیست!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار