چهارشنبه 26 تير 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث نقشه شوم زن جوان برای قتل شوهرش

 
 

دوشنبه 26 آذر 1397

نقشه شوم زن جوان برای قتل شوهرش

 
 

فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: زنی جوانی که نقشه قتل همسرش را با همدستی مردی غریبه کشیده بود ساعاتی پس از وقوع جنایت با روبرو شدن با شواهد پلیس پرده از راز این جنایت کثیف برداشت.

سرهنگ"ابراهیم کوچک زائی" اظهار داشت: شب بیست و چهارم آذرماه یک فقره سرقت مسلحانه و قتل مردی جوان در بیابان های منطقه "پشتکوه" به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش و بلافاصله تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.
وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل زن جوانی که در کنار پیکر بی جان و غرق به خون شوهرش ایستاده بود مدعی بود هنگام تردد با خودرو پراید در حاشیه شهر خاش 2سارق موتورسوار با تهدید سلاح گرم آنها را به این منطقه کشانده و با مقاومت شوهرش او را با شلیک گلوله به قتل رسانده و با سرقت طلاهایش از محل متواری شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خاش تصریح کرد: ماموران انتظامی با توجه به تناقض گوئی های زن جوان و سرنخ های موجود در محل جنایت با هماهنگی مقام قضائی او را برای بررسی های بیشتر به پلیس آگاهی منتقل کردند.
وی عنوان کرد: در بازجوئی های علمی کارآگاهان پلیس تنها مظنون این جنایت هولناک که کمتر از 2 هفته است از ازدواج او با مقتول به عنوان همسر دوم می گذرد مشخص شد قتل هیچ ربطی به سرقت مسلحانه ندارد و متهم قصد منحرف کردن جریان رسیدگی به پرونده قتل را دارد.
مظنون 18 ساله پرونده در بازجوئی های تکمیلی با مواجهه با ادله پلیسی به طراحی و اجرای نقشه مرگبار اعتراف کرد و گفت: ازدواج او با مقتول اجباری بوده و از زندگی با شوهرش راضی نبوده و با همدستی مردی جوان که از قبل با وی در ارتباط بوده نقشه این جنایت را کشیده است.
سرهنگ کوچک زائی خاطر نشان کرد: با اعترافات تکان دهنده زن جوان بلافاصله تیم رسیدگی کننده پرونده وارد عمل شد و همدست متهم را در محدوده خیابان سعدی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک قبضه سلاح کلت به همراه یک عدد فشنگ جنگی کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: متمهان به قتل پس از بازجوئی های اولیه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
بخشش مردی که همسر و فرزندش را کشت

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار