چهارشنبه 26 تير 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث از خیانت تا جنایت

 
 

سه شنبه 24 مهر 1397

از خیانت تا جنایت

 
 

مردی وقتی متوجه رابطه عاشقانه همسرش با جوانی شد آن جوان را به مکانی کشید و با وارد آوردن ضرباتی کشت و جسدش را دفن کرد.

هموطن آنلاین-مردی وقتی متوجه رابطه عاشقانه همسرش با جوانی شد آن جوان را به مکانی کشید و با وارد آوردن ضرباتی کشت و جسدش را دفن کرد.
دو سال قبل فردی به پلیس خبرداد جوانی به نام آرش گم شده‌ است. خانواده این جوان گفتند از وقتی آرش از خانه خارج شده هرچه با تلفن همراه او تماس می‌گیریم جواب نمی دهد و در آخرین تماس هم تلفن‌اش خاموش بوده‌ است. آرش قرار بود شب به خانه بیاید و درباره اینکه با فرد خاصی قرار دارد به ما چیزی نگفت.
تحقیقات پلیس نشان داد آرش آخرین بار با مردی به نام آیدین تلفنی صحبت کرده است مکالمه آنها سه دقیقه طول کشیده بود. بر اساس ساعت تماس و آنچه خانواده آرش گفتند پلیس فهمید آرش دقایقی بعد از مکالمه از خانه خارج شده‌ است.
وقتی آیدین به دادسرا احضار شد از اینکه چه اتفاقی برای آرش افتاده‌ است اظهار بی‌اطلاعی کرد. او گفت:من فقط با او تلفنی صحبت کردم اما دیگر از او خبری ندارم. در این میان تحقیقات ماموران نشان داد آرش با همسر آیدین ارتباط داشت و به همین دلیل هم آیدین با مرد جوان تلفنی صحبت کرده‌ است. آیدین در ادامه تحقیقات اعتراف کرد آرش را کشته و جسد او را دفن کرده‌ است.
متهم گفت: یک هفته قبل از این ماجرا متوجه شدم همسرم رفتارهای مشکوکی دارد. او بیشتر روز را با تلفن همراهش صحبت می‌کرد و وقتی هم من به خانه می‌آمدم با من هیچ حرفی نمی‌زد. سرگرم کارهای خودش بود همه رفتارهایش به طور کلی عوض شده‌بود و مثل سابق نبود. البته ما با هم مشکلاتی داشتیم ولی من فکر نمی‌کردم همسرم به من خیانت کند تا اینکه یک روز پیامکی را در گوشی تلفن همراه همسرم دیدم و مطمئن شدم با کسی رابطه دارد.
برای همسرم یک پیامک عاشقانه آمده‌ بود. دیدن این پیامک من را خیلی عصبی کرد. با فردی که این پیامک را فرستاده بود تماس گرفتم و با هم جر و بحث کردیم و به او گفتم حق ندارد وارد زندگی من بشود. با او قرار گذاشتم و او را به محل کارم کشاندم تا با هم دعوا کنیم. حین درگیری ضربه‌ای به او زدم که باعث مرگش شد. من قصدم کشتن او نبود فقط می‌خواستم بزنمش که عصبانیتم از بین برود. وقتی دیدم فوت کرده‌ است چاره‌ای نداشتم بجز اینکه جسد را از بین ببرم. با کمک دوکارگر افغانستانی جسد را به خارج از کارگاه منتقل و آن را دفن کردیم. پلیس جسد دفن شده را کشف و تحقیقات خود از دو کارگر را آغاز کرد. آنها نیز گفته‌های آیدین درباره دفن جسد را تایید کردند.
با پایان تحقیقات مقدماتی کیفرخواست علیه متهمان صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد. متهم دیروز پای میز محاکمه رفت و یکبار دیگر اتهام را قبول کرد و گفت: مقتول به ناموس من چشم داشت به همین دلیل او را کشتم. با پایان جلسه رسیدگی قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
بخشش مردی که همسر و فرزندش را کشت

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار